Kup mieszkanie przed podwyżką

Zachęcamy do skorzystania z ostatniej szansy na zakup mieszkania w cenach niespotykanych u innych deweloperów budujących w Śródmieściu Łodzi i jego najbliższej okolicy.

Tylko do 30 września 2018 roku obowiązują ceny aktualnie publikowane na stronie. Tylko w przypadku podpisania umowy rezerwacyjnej maksymalnie w ostatni weekend września – podczas Łódzkich Targów Nieruchomości – zyskujecie Państwo gwarancję ceny sprzed podwyżki.

Mimo dużego zainteresowania klientów inwestycją Nova Lipova, nadal – zarówno w budynku od ulicy Lipowej, jak i od ulicy Pogonowskiego – dostępne są mieszkania o zróżnicowanych metrażach i liczbie pokojów. Najmniejsze – idealne na pierwsze M lub pod inwestycję – ma 40 mkw., największe – 4-pokojowe z dwoma łazienkami i dużym balkonem – prawie 92 mkw. Każde z balkonem, tarasem, loggią, a wybrane parterowe również z ogródkiem.

Zapraszamy 29 i 30 września 2018 roku do odwiedzenia naszego stoiska (nr A4) na Łódzkich Targach Nieruchomości w Atlas Arenie. A już dziś do zapoznania się naszą ofertą i rezerwacji mieszkań.

Nova Lipova –  tu chce się mieszkać!