Mieszkanie pod klucz

Niezmiernie miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Pracownią Projektowania Wnętrz i Architektury MIOKO. Od dziś kupując mieszkanie w inwestycji  Nova Lipova, niemalże od razu możesz spotkać się z architektem w celu zaprojektowania wnętrza oraz ustalenia standardu wykończenia pod klucz. Dzięki współpracy z MIOKO zaoszczędzisz czas, zyskasz gwarancję jakości, a przede wszystkim wprowadzisz się do wymarzonego wnętrza.

Pracownia Projektowania Wnętrz i Architektury MIOKO inspiruje się pięknem i harmonią. W swoich projektach łączy przytulność i funkcjonalność. Do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie, bo wie, że każdy jest inny – ma różne oczekiwania, zainteresowania czy wizję wymarzonego wnętrza.

MIOKO nie tylko zaprojektuje wnętrze mieszkania, ale także dzięki doświadczonemu zespołowi współpracowników wykończy je pod klucz. Decydując się na taką opcję, po zaakceptowaniu projektu i kosztorysu, klient nie musi się o nic martwić. Regularnie jest informowany o postępie prac i odbiera klucze do czystego i gotowego do zamieszkania mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców osiedla Nova Lipova pracownia MIOKO przygotowała prostą i z góry określoną kosztowo ofertę wykończenia pod klucz. Już na etapie wyboru mieszkania możesz zapoznać się z katalogami pakietów wykończeniowych. Wybierając spośród trzech gotowych propozycji i tak Ty decydujesz o ostatecznym kształcie projektu i wyglądzie mieszkania.

Oszczędź swój czas, oddaj wnętrze w ręce fachowców i zamieszkaj w nowym, wymarzonym, wykończonym pod klucz M.